Samet Özsüleyman Kimdir?

Samet ÖZSÜLEYMAN

SEO Uzmanı Samet Özsüleyman

Doğum Tarihi:

Ocak 1993

Doğum Yeri:

Samsun, Türkiye

Meslek: SEO Uzmanı
Okulu: Samsun 19 Mayıs Üniversitesi, İstatistik Bölümü

Samet Özsüleyman (d. Ocak 1993, Samsun), şu anda eski adı Adtorium olan Samsun’daki ADT Bilişim’de SEO Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Samsun 19 Mayıs Üniversitesi İstatistik bölümü mezunudur. Ayrıca yaklaşık 5 sene futbol hakemliği yapmıştır. (Bknz: TFF) SEO’da E-ticaret, sektörel hizmet siteleri ve Google News ile ilgili çeşitli basın yayın kuruluşlarına profeyonel anlamda danışmanlık sağlamaktadır. Askerlik görevini kısa dönem (6 ay) Bursa’da tamamlamıştır.

Çalıştığı şirket tarafından sıfırdan geliştirilen e-ticaret yazılımında, tüm SEO & dijital pazarlama uygulamalarında ve geliştirmelerinde görev almıştır.

Off Page, On Page, Teknik ve Local SEO alanlarındaki arama motoru optimizasyonu çalışmalarını sürdürmektedir. Çok farklı sektörlerden çeşitli markalara SEO danışmanlığı ile beraber dijital pazarlama eğitimleri vermektedir. Ayrıca yapısal verilerle uğraşmayı çok sevmektedir. SEO’nun yanı sıra ayrıca Google alışveriş reklamları gibi sertifikaya sahip Google Ads uzmanlığı da yapmaktadır.

samet-ozsuleyman-google
ABD’de Google Ofisinden 😉

Google tarafından düzenlenen 2017’de Dublin TC Summit ve 2018’de San Fransisco Product Experts Summit etkinliklerine katılmıştır.

john-muller
John Muller ile 🙂

7 Mayıs 2019 tarihinden itibaren sametce.com olan alan adını da bu siteye yönlendirerek paylaşımlarını sametozsuleyman.com.tr adresinden sürdürmektedir.

Ne kadar resmi yazdım değil mi :=)

Dış Bağlantılar;

Yararlı Olabilecek Videolar;

Sunumlar

Medium